آشنایی با کامران نرجه

من " کامران نرجه " متولد بیست و پنجم مرداد 1348 شمسی در محله هفت چنار تهران هستم که سال 1373 در رشته علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی (واحدتهران مرکزی) فارغ التحصیل شدم - از سال 1369 به عنوان خبرنگار اقتصادی  در روزنامه اطلاعات مشغول به کار هستم و همزمان بصورت پاره وقت دوره های کاربردی علوم ارتباطات اجتماعی  و روزنامه نگاری را  در برخی از مراکز آموزش کوتاه مدت پودمانی تدریس می کنم.

نخستین تألیف من تحت عنوان " بازارشناسی کشورهای اسلامی " سال 1381 توسط موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وابسته به وزارت بازرگانی (وزارت صنعت،معدن و تجارت فعلی) منتشر شد.

تاکنون بالغ بر 100 عنوان مقاله، گزارش و یادداشت رسانه ای از من در رسانه های مختلف منتشر شده که عموما دارای محتوای اقتصادی هستند و تعدادی از آنها در این وبلاگ گردآوری شده است.

/ 3 نظر / 6 بازدید
علی رضا فنايی

موفق باشيد . از آشنايی با شما خرسندم

عليرضاروستا

با سلام و خسته نباشی لطفا اگر امکان دارد چند منبع در مورد بازارشناسی به من معرفی کنيد .هر چه زودتر باشد بهتر است:ممنون از راهنمايی شما

محمد رضا اسعدی

جناب آقای نرجه امیدوارم توفیق استفاده از تجارب شما را داشته باشم. من هم علاقه فراوانی به شناخت بازارها دارم و البته کتاب شما را مطالعه کرده ام . ای کاش در این کتاب به مباحث سیاسی و اجتماعی کشورها بیشتر می پرداختید