کسب رتبه نخست چهارمین جشنواره ترافیک و رسانه توسط کامران نرجه

مراسم اختتامیه چهارمین جسنواره ترافیک و رسانه امروز ( یکشنبه 27 شهریور ) با حضور معاونان شهردار و شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد .

در جشنواره امسال افراد زیر از میان خبرنگاران رسانه های گروهی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند :

بخش تیتر: 'نرگس رضایی' از روزنامه همشهری، 'محسن جندقی' از روزنامه وطن امروز، 'علی سامعی' از نشریه خودرو و 'ماندانا فتحی ‌جو' از خبرگزاری تین نیوز شایسته تقدیر شدند.
در بخش تیتر اثری حائز کسب رتبه نخست تشخیص داده نشد.
بخش سرمقاله، مقاله، یادداشت، نقد و تحلیل: 'محمد امین ‌خوش نیت' از روزنامه ایران 'بیژن سورانی' و 'حسین گل محمدی' هر دو از روزنامه جوان شایسته تقدیر شناخته شدند.
در این بخش 'رضا صیادی' از نشریه همشهری مسافر حائز رتبه نخست شد.
بخش خبر: 'شکوفه سلیمانی' از خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر اهواز ، 'مریم گلباز' از خبرگزاری فارس و 'آزاده محمدی' از خبرگزاری موج شایسته تقدیر شناخته شدند اما در این بخش نیز اثری حائز رتبه نخست نشد.
بخش گفت و گو: 'نرگس رضایی' از روزنامه همشهری، 'پوران محمدی' از روزنامه جام جم، 'کامران بارنجی' و 'افسانه قانع' هر دو از روزنامه تهران امروز شایسته تقدیر شدند.
در این بخش ، 'مینا یوسفی' از روزنامه دنیای اقتصاد حائز رتبه نخست شد.
بخش گزارش خبری: 'نرگس محمدی' از خبرگزاری برنا شایسته تقدیر شد.
در این بخش 'فرشید اسحاقی' از ایرنا حائز رتبه نخست شد.
بخش گزارش توصیفی: 'نورا حسینی' از خبرگزاری مهر، 'مهرنوش حیدری' از روزنامه ایران شایسته تقدیر شدند و 'علیرضا کیوانی‌ ‌نژاد' از نشریه همشهری تاکسی حائز رتبه نخست شد.
بخش گزارش تحقیقی: 'محمدجواد به آبادی' از خبرگزاری ایسنا، 'بهروز شهبازی‌ پور' از نشریه ایران خودرو شایسته تقدیر و 'زهرا صالحی‌ زاده' از نشریه همشهری جوان حائز رتبه نخست شد.
در بخش عکس: 'حسین تهرانی' از روزنامه همشهری، 'ناصر سپهوند' از همشهری مسافر، یلدا معیری از روزنامه تهران امروز و 'حسین ساکی' از باشگاه خبرنگاران جوان مورد قدردانی قرار گرفتند و 'میلاد معصومی' از دفتر ایرنا در اهواز رتبه نخست را کسب کرد.
در بخش کاریکاتور: 'فرزانه وزیری تبار' از نشریه کاریکاتور، 'علی کاشی' از روزنامه مردم سالاری و 'رسول آذرگون' و 'مجید صالحی' هر دو از روزنامه همشهری شایسته تقدیر شدند.
در این بخش، فضل الله تاری از سازمان صدا و سیما رتبه نخست را کسب کرد.
بخش ویژه با موضوع اقتصاد حمل و نقل: 'سعید سروندی' از خبرگزاری شهر ، 'مهسا تاج' از نشریه ایران خودرو و 'مریم خدیوی' از روزنامه خراسان رضوی شایسته تقدیر شدند و 'کامران نرجه' از روزنامه اطلاعات حائز رتبه نخست شد.
رسانه‌های شنیداری: 'مجید حلاجی' از خبر رادیو به عنوان نفر نخست معرفی شد.
رسانه‌های دیداری: 'حمید خواجه ‌نژاد' رتبه اول را کسب کرد.
بر اساس این گزارش از 50 نفر نامزد معرفی شده، 21 نفر از روزنامه ‌ها، 11 نفر از خبرگزاری‌ ها، 10 نفر از واحدهای مختلف صدا و سیما و 8 نفر نیز از مجلات و هفته‌ نامه‌ ها انتخاب شده‌اند.
این گزارش می افزاید: یک دوره مسابقه دوچرخه ‌سواری ویژه خبرنگاران در حاشیه جشنواره مذکور صبح روز پنجشنبه 24 شهریور در محل پارک چیتگر در دو بخش آقایان و بانوان به صورت جداگانه برگزار شد.
در این مسابقه در بخش آقایان به ترتیب سیدمحمدرضا میرحسینی (از صدای شهر رادیو تهران)، حسین مودب (از سایت خبری پلیس) و محمدجواد به آبادی ( از ایسنا) و در بخش بانوان نیز به ترتیب الهام مدرسی (از خبر 30/20 شبکه دو سیما)، مریم شیخی (از روزنامه مردم‌سالاری) و افسانه قانع (از روزنامه تهران امروز) به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده شدند.

/ 0 نظر / 31 بازدید